Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Svinam skolas 25 gadu jubileju 2018. gada 15. maijā                                    Eiropas eTwinning balvas 2018 ceremonija uzvarētājam - skolas starptautiskam projektam "ICT World 2017" - notiks 2018. gada 11. aprīlī privātā vidusskolā "KLASIKA"

Lepojamies ar sasniegumiem sportā Kalnu slēpošanas sacensībās Latvijas skolu ziemas olimpiskajā festivālā

Meitenes 34 dalībnieku konkurencē ierindojās 10. un 16. vietā, bet zēni 35 dalībnieku konkurencē 8. un 19. vietā

Lasīt vairāk

Privātā vidusskola Klasika piedalās starptautiskā OECD izglītības pētījumā

Skola piedalās OECD organizācijas Starptautiskajā mācību vides pētījumā TALIS 2018, kurā tiks iegūta informācija par skolotājiem, mācīšanu un skolotāju ietekmi uz skolēnu mācīšanos starptautiskā un nacionālā mērogā.

1. un 2. martā norisinājās Vidzemes priekšpilsētas 4. un 3. klašu skolēnu "Matemātiskā daudzcīņa"

Matemātiskā domāšana izpaužas atšķirīgi skaitļošanas, loģisko, ģeometrisko un teksta uzdevumu risinājumos.

 

Masļeņica

Līksmi un pārliecinoši, caur svētku rituāliem un jautrām rotaļām, tika svinēta "Masļeņica", pavadot ziemu, kura šogad nemaz negrib atkāpties, dodot vietu ilgi gaidītajam pavasarim. Neizpalika, protams, arī šo svētku garšīgākā tradīcija - pankūku baudīšana. Lai mums visiem krāšņs un dzirkstošs pavasaris!

Lasīt vairāk

Mīlestības nedēļa

" Mīlestība ir vislielākā vērtība pāri atomzinātnei un astronomijai ..." ( I. Ziedonis )

Ziemassvētku pasākums

Decembrī tika aizvadīti mūsu tradicionālie Ziemassvētku pasākumi, kuros bērni ar dziesmām, dejām un dzejoļiem uzbūra skaisto Ziemassvētku noskaņu un vēlēja visiem ne tikai gaišus, siltus Ziemassvētkus, bet arī laimi Jaunajā gadā. Novēlam arī jums daudz prieka, radošu un gaišu domu Jaunajā gadā!

Eiropas balvas 2018 uzvarētājs

Projekts ICT World 2017, kurā piedalās starp sešām valstīm arī mūsu skola, nominēts kā Eiropas balvas 2018 uzvarētājs vecuma kategorijā 12-15 gadi 300 projektu konkurencē.

Lasīt vairāk

Projekta "ICT WORLD" ietvaros tās dalībnieki Somijā

Laika posmā 05.02. - 11.02.2018. mūsu skolas skolēni un skolotāji projekta "ICT WORLD" ietvaros uzturas Somijā

Vebinārs ar eTwinning Nacionālās balvas ieguvējiem – projektu “ICT WORLD 2017”

Šī gada 31.janvārī eTwinning organizēja vebināru, kurā Privātās vidusskolas KLASIKA skolotājas Tatjanaa Vinokurova un Ināra Vasiļevska interesentus iepazīstināja ar Erasmus+/ eTwinning projekta “ICT WORLD 2017” rezultātiem.

Sadarbība

Svarīgi

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās!

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās, lai kopā gatavotos skolai, apgūtu latviešu un angļu valodas, zīmētu, dziedātu, dejotu, sportotu un veidotu skaistus un interesantus dizaina darbus. Gaidīsim!
View all 1 of 2

Apsveicam

Eiropas balvas 2018 uzvarētājus - projektu ICT world 2017

Projekts ICT World 2017, kurā piedalās starp sešām valstīm arī mūsu skola, nominēts kā Eiropas balvas 2018 uzvarētājs vecuma kategorijā 12-15 gadi 300 projektu konkurencē.

INTELEKTUĀLĀS SPĒLES "Kas? Kur? Kad?" uzvarētājus

Spēles erudīts: 12. klases skolniece Yurachkovskaya Elizaveta. Uzvarētāju komandas: 5.-7. klašu grupā - 6.b klase, 8. - 12. klašu grupā - 11.a, 12.a klases komanda

View all

„Ciešanas rodas no domāšanas par sevi, laime – no domāšanas par citiem.”

Šantideva