Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Iepazīsti "Klasiku"! Skolotāji jaunos pirmklasniekus mīļi gaida no 04.02.2019. līdz 08.02.2019. Iepriekš pieteikties pa tālr.: +371 29702100 

Skolas avīzes "KLASIKA TIMES" 2018. gada decembra Nr. 42 izlaidums

Gadumijā skolas avīzē rakstām par mācību stundām un projektiem, par Latvijas simtgades svētkiem, Ziemassvētku pasaku kādā decembra vakarā un Jaungada jautrību. To visu esam paveikuši MĒS KOPĀ!

Lasīt vairāk

FOTO: Ziemassvētku pasākumi - Ziemassvētku pasaka decembra vakarā

Uz skatuves rūķi izdzīvoja zaudējuma skumjas un atraduma prieku, kāds filozofēja par tradīciju nozīmi ģimenē un patiesām vērtībām, cits izstāstīja asprātīgu un mīļu stāstu, kura pamatā bija pašu veidots scenārijs un scenogrāfija. Bērni dziedāja un dejoja, jokoja un spēlēja teātri, atgādinot katram no mums vispārcilvēciskas vērtības, par kurām ikdienas steigā dažreiz piemirstam.

SKOLAS REITINGA REZULTĀTI 2018./2019. m. g. I semestrī

Reitings – pēdējo gadu izplatītākā sistēma, kā kontrolēt mācību procesa rezultātus, sistematizējot informāciju par izglītojamo sasniegumiem. Reitinga sistēma ļauj realizēt izglītojamo audzināšanas un socializācijas uzdevumus, ņemot vērā individuālās un vecumposmu īpatnības.

 

Ziemassvētku pasākums

Pirmsskolēni ieskandināja savu Ziemassvētku koncertu, saņēma ilgi gaidītās dāvanas un satika Ziemassvētku vecīti! Priecīgus svētkus!

Lasīt vairāk

Daudz laimes, Latvija!

Skaisti saposušies un lepni, bērni sveica savu Latviju dzimšanas dienā, dziedot dziesmas, ejot rotaļās un parādot zināšanas par savu zemi.

"Ciemos pie pasakas"

Novembra vidū mūs priecēja izrāde „Ciemos pie pasakas”, kuras laikā bērniem bija iespēja ne tikai vērot teātra izrādi, bet arī piedalīties burvju trikos, skatīt burvju Fejas priekšnesumu ar baložiem, kā arī dziedāt un dejot kopā ar Rūķi.

eTwinning projekts "Math, Art and Real Life with GeoGebra" 2018

Līdzīgi kā skaistums, harmonija un zinātne kļūst par vienotu veselumu mākslā, šī projekta ideja ir tuvināt skolēnus (vecumā no 11 līdz 15 gadiem) mākslai un zinātnei ar mākslas starpniecību. Viens no galveniem mērķiem ir jaunatklāt matemātiku mākslas darbos un ikdienas dzīvē, modelēt un simulēt reālas parādības ar programmu GeoGebra. Otrs šī projekta mērķis ir skolēnu starptautiska sadarbība, lai izveidotu grāmatu, kuru skolēniem veidojuši paši skolēni.

Lasīt vairāk

Eiropas Komisija Rīgā apbalvo eTwinning Eiropas balvas ieguvējus – privātās vidusskolas “Klasika” projekta “ICT World 2017” komandu

Šī gada 11. aprīlī Rīgā, privātajā vidusskolā “Klasika” notika apbalvošanas ceremonija, kurā Eiropas Komisijas pārstāve Sesila Le Klerka (Cecile Le Clercq, Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ĢD) kopā ar Rīgas domes, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāvjiem apbalvoja privātās vidusskola “Klasika” īstenotā eTwinning sadarbības projekta “ICT World 2017” skolotājus un skolēnus.

Eiropas balvas 2018 uzvarētājs

Projekts ICT World 2017, kurā piedalās starp sešām valstīm arī mūsu skola, nominēts kā Eiropas balvas 2018 uzvarētājs vecuma kategorijā 12-15 gadi 300 projektu konkurencē.

Sadarbība

 

Svarīgi

Iepazīsti "Klasiku"

Skolotāji jaunos pirmklasniekus mīļi gaida no 04.02.2019. līdz 08.02.2019. no plkst. 9:30 līdz plkst.11:40. Iepriekš pieteikties pa tālr.: +371 29702100 vai e-pasts: klasika@klasika.edu.lv

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās!

Turpinam uzņemt bērnus pirmsskolas grupās, lai kopā gatavotos skolai, apgūtu latviešu un angļu valodas, zīmētu, dziedātu, dejotu, sportotu un veidotu skaistus un interesantus dizaina darbus. Gaidīsim!

Apsveicam

Sveicam visus!

Sveicam visus skolēnus, skolotājus, vecākus un draugus jaunā mācību gada sākumā!

Annu Micenko par augsto novērtējumu Latvijas ministru prezidenta

Man ir gods un patiess prieks apsveikt Jūs ar sasniegtajiem panākumiem mācībās, iegūstot vidējo izglītību. Lai izdodas īstenot radošas idejas izvēlētajā jomā, izmantot visas mūsdienu sniegtas iespējas un nest Latvijas vārdu Eiropā un pasaulē! Latvijas valsts nākotne ir Jūsu rokās!

Skolas projekta "Math in English" labākos darbus

Skolas projekta "Math in English" labāko darbu prezentēšana.

Skatīt vairāk

Mūsu domu īstais spogulis ir mūsu dzīves ceļš.

Mišels de Monteņs