Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!

Patriotisma nedēļas pasākumi skolā

 Tāpat kā mūsu valstī, arī mūsu skolā Patriotisma nedēļa novembrī norisinājās īpašā gaisotnē – jūtams Latvijas lielās jubilejas tuvums. Šo nedēļu raksturo daudzveidīgas skolēnu aktivitātes, izzinot Latvijas dabu, cilvēkus, vēsturi, kultūru.

Skolas gaiteņos bija skatāmas skolēnu pētniecisko darbu gaitā veidotās fotogrāfijas, kurās iemūžinātas Latvijas skaistākās vietas, cilvēki un to kopību apliecinoši pasākumi un darbi. Tas bija ceļojums pa Latvijas robežu tās 1836 km garumā.

Sevišķi piesātināts aktivitātēm bija 16. novembris - latviešu valodas skolotāju vadībā tapa skolēnu radošie darbi „Apceļo, Aplido, Apmīļo Latviju!”, bet viktorīnā „Latvijas novadi” skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas novadu īpatnībām. Skolēni demonstrēja savas veidotās videofilmas par Latviju, un šajā sacensībā labākā bija 9.a klases skolēna Raita Zēvalda filma. Noslēdzošais pasākums šajā dienā – erudītu spēle Latvijas vēsturē, kuru bija sagatavojusi vēstures skolotāja J. Lankovska. Spēlē erudītākā izrādījās 7.a klases komanda.

17. novembrī svētkiem rotātajā zālē norisinājās svinīgais mūsu valsts dzimšanas dienai veltītais pasākums. Tajā skanēja skolēnu veltītie skaistākie vārdi mūsu zemei, skanēja dzeja un tautasdziesmas. Pasākuma noslēgumā izpildījām Latvijas valsts himnu, vēlot saules mūžu mūsu Latvijai.

Cilvēkam, kurš nezina, uz kuru ostu viņš dodas, neviens vējš nebūs ceļavējš.

Seneka