Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039

Mūsu notikumi 2017./2018. m.g.

Miķeļi

Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži, kas, balstoties uz senču kalendāru, tika svinēti laikā ap 21.-23. septembri. Tas ir laiks, kad dienas ilgums ir astronomiski vienāds ar nakts ilgumu. Senatnē Miķeļi tika svinēti trīs dienu garumā. Katrā dienā tika veiktas dažādas rituālas darbības. Mūsdienās Miķeļi tiek svinēti tikai vienu dienu - 29. septembrī.

17 of OktobrisLasīt vairāk

Drošība uz ceļa!

Jaunais mācību gads liek mums būt ne tikai vērīgiem, atvērtiem jaunām zinībām, bet arī uzmanīgiem uz ceļa. Tādēļ ciemos aicinājām inspektorus no Valsts policijas...

22 of SeptembrisLasīt vairāk

Ceļojam!

Kādā saulainā septembra dienā mazie pirmsskolēni kopā ar savām skolotājām devās ekskursijā uz Tērvetes dabas parku.Mazos priecēja ne tikai pastaiga pa skaistajām dabas takām, bet arī pasaku tēli, kuru mājiņās bija iespēja paciemoties. Neatņemama ekskursijas satāvdaļa- pikniks dabā un rotaļas svaigā gaisā.

19 of SeptembrisLasīt vairāk

Zinību diena

Ir atkal sācies jauns mācību gads- ar jauniem sapņiem, cerībām un vēlmēm.Novēlam visiem- gan lieliem, gan maziem, realizēt savus sapņus, būt harmonijā ar sevi un dāvāt daudz prieka un mīlestības citiem... Šī mācību gada ieskaņās mūs ar jautrām rotaļām, interesantiem uzdevumiem un neaizmirstamiem pārsteigumiem sagaidīja labā Feja un burvis no Pasaku valstības. Neaizmirstamas emocijas bērniem sagādāja Burvju mākslinieki ar Burbuļu šovu. Lai visiem veiksmīgs Jaunais mācību gads!

1 of SeptembrisLasīt vairāk