Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

P
O
T
C
Pt
S
Sv

 SKOLAS  DZĪVE no 2007./2008. mācību gada

Notikumi 2017./2018. mācību gadā

Ziemassvētku ceļojums „Uz Laimīgo zemi”

Skolas skaisti rotātajā zālē 21. decembra pievakarē pulcējās mūsu skolēnu piederīgie, draugi, skolotāji un paši skolēni – iestudējuma aktieri.

16 of JanvārisLasīt vairāk

Skolas avīzes "KLASIKA TIMES" 2017. gada decembra Nr. 37 izlaidums

Decembris pagāja brīnuma gaidās. Gan bērni, gan pieaugušie, satiekoties pasakā, uz mirkli aizmirsa ikdienas darbus un ļāvās sapnim par Lielo Brīnumu, kas ir iespējams tikai gadu mijā.

25 of DecembrisLasīt vairāk

Ziemasvētku noskaņu laiks

Skolēnu pašpārvalde, turpinot ikgadējo tradīciju, arī šogad aicināja skolēnus svētku noskaņās izrotāt gan klases telpas, gan kabinetu durvis. Tā skolas gaiteņos izauga neparasta eglīšu galerija.

24 of DecembrisLasīt vairāk

7.a klases skolēni 22. decembrī liecības ar 2017./2018. mācību gada 1. semestra vērtējumiem saņēma Latvijas Universitātes Bibliotēkā Kalpaka bulvārī.

Latvijas Universitātes Bibliotēka Kalpaka bulvārī pēc renovācijas (2012. gada marts - 2013. gada janvāris) darbojas kā informacionāls atbalsts pētniecībai LU humanitāro un sociālo zinātņu pētniecības institūtiem.

22 of DecembrisLasīt vairāk

Zinātnes centra "ZINOO Rīga" nodarbības skolā 7.a, 7.b, 8.a, 9.a, 9.b klasēm

Projekta dalībniekiem tika dāvāta lieliska iespēja piedalīties Zinātnes centra “ZINOO Rīga” organizētās nodarbībās “Nosēšanās uz citas planētas” un “Prāta ilūzija”.

22 of NovembrisLasīt vairāk

18. novembra svinības skolā

Aplido, apceļo, apmīļo Latviju! Tāpat kā mūsu valstī, arī mūsu skolā Patriotisma nedēļa novembrī norisinājās īpašā gaisotnē – jūtams Latvijas lielās jubilejas tuvums. Šo nedēļu raksturo daudzveidīgas skolēnu aktivitātes, izzinot Latvijas dabu, cilvēkus, vēsturi, kultūru.

17 of NovembrisLasīt vairāk

Mārtiņdienu tirgus skolā

10.11.2017 skolas telpas pieskandināja Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau kārtīgā tirgū, bija gan pārdevēji, gan pircēji, Tirgus apmeklētāji varēja izvēlēties gan gardumus, gan mājražotāju darinājumus.

10 of NovembrisLasīt vairāk

Halloween

31. oktobrī skolā tika organizēta Visu svēto diena, kad cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas un staigā pa mājām, prasot saldumus.

31 of OktobrisLasīt vairāk

Skolotāju dienas svinības skolā

Vissirsnīgākie skolēnu sveicieni Skolotāju dienā un svētku koncerts “Skolotājs… Diagnoze vai profesija – Kā nu katrs grib… Bet viegli nav Kalpam būt un valdniekam… Patiesību teikt un atklāt melus… Viegli nav Slēpt asaras un smaidīt pretī…” (M. Bikovska)

27 of SeptembrisLasīt vairāk

Skolas pētnieciskās dienas «α, β…» 06.-08.09.2017.

Uzdevumi: 1. Pilnveidot skolēnu pētnieciskās darbības prasmes, analizējot un novērtējot iegūto informāciju. 2. Aktualizēt vides, karjeras un drošības aspektu nozīmi sabiedrības attīstībā un praktiskajā dzīvē. 3. Aktivizēt skolēnu radošo un izzinošo iniciatīvu. 4. Veicināt mūsdienu kompetenču attīstību.

8 of SeptembrisLasīt vairāk

1. septembris – Zinību diena!

’’Tu esi jauna, skola, jo jauni jūtamies mēs, Un zinību alkas vienmēr slinkumu uzvarēt spēs. Ik gadu ar cerībām sirdī ver durvis pirmklasnieks, Tam rokās smaržo ziedi, un acīs mirdz izbrīna prieks.” (L. Apšeniece “Es nāku no bērnības”)

1 of SeptembrisLasīt vairāk