Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Mūsu notikumi 2018./2019. m. g.

Turpinot projektu "Mana grāmatiņa"

Turpinot projektu "Mana grāmatiņa" mazie Klasikas pirmsskolēni devās uz Vidzemes bibliotēkas bērnu nodaļu, lai piedalītos pasākumā par Ruksīšiem. Bērni uzzināja daudz jauna, klausijās stāstus un darbojās kopā ar savām skolotājām un pasākuma vadītāju. Bija jauki! Liels prieks, ka pavisam nemanot arvien lielāku interesi mazajos izraisa grāmata. Lai mums visiem kopā izdodas!

18. martsLasīt vairāk

Masļeņica

Caur interesantām rotaļām, dažādiem uzdevumiem un pankūku smaržu mazie Klasikas bērni svinēja Masļeņicu. Godam tika pavadīta baltā ziema un sagaidīts pavasaris!

10 . martsLasīt vairāk

Pie mums viesojās zobu dakterītes!

Veselības nedēļas ietvaros pie mums viesojās zobu dakterītes no firmas "Dental Estetika". Caur dažādiem uzdevumiem, dakteru demonstrējumu un uzskates materiāliem bērni uzzināja, kā pareizi kopt un tīrīt zobiņus, kuri produkti zobiem kaitīgi, kuri veselīgi.

22 . februārisLasīt vairāk

Esi stiprs un vesels!

Tradicionāli arī šogad kaķis Herkuless mūs visus aicināja uz viktorīnu "Esi stiprs un vesels!" Bērni demonstrēja savus mājas darbus par fizisko aktivitāšu, veselīgas pārtikas, vitamīnu un atbilstoša apģērba lomu mūsu veselībā.

22 . februārisLasīt vairāk

Mīlestības svētki

Mīlestības svētkos-14. februārī pie mums viesojās Čuču muižas rūķi. Rūķītis Taustiņš mūs priecēja ar jautrām un skanīgām dziesmiņām. Krustmāte emocionāli stāstīja par mīlestības nozīmi ikdienā un svētkos, tomēr visaizraujošākais mazajiem klausītājiem šķita stāsts par rūķīti Kikī un Mazo raganiņu! Mīlestība dara brīnumus un arī mēs jums visiem novēlam mīlestības, draudzības un saticības apvītu ikdienu un svētkus!

14 . februārisLasīt vairāk

“Ciemos pie jautrajiem klauniem”

Jautra, interesanta un aizraujoša izvērtās klauna un burvju mākslinieces ciemošanās pie mums Klasikā! Burvju triki, rotaļas ar sunīti un klauna priekšnesumi šķita interesanti gan lieliem, gan maziem vērotājiem.

30 . janvārisLasīt vairāk

Projekts "Grāmatiņa"

Līdz ar Jaunā gada atnākšanu mazie Klasikas pirmsskolēni tika iesaistīti projektā ”Grāmatiņa”, kura galvenais mērķis ir radīt interesi par grāmatu, tās izzināšanu un lasīšanu.Projekta ietvaros bērni kopā ar skolotājām devās uz Vidzemes bibliotēkas bērnu nodaļu.

15 . janvārisLasīt vairāk

Ziemassvētku pasākums

Pirmsskolēni ieskandināja savu Ziemassvētku koncertu, saņēma ilgi gaidītās dāvanas un satika Ziemassvētku vecīti! Priecīgus svētkus!

24 . decembrisLasīt vairāk

Daudz laimes, Latvija!

Skaisti saposušies un lepni, bērni sveica savu Latviju dzimšanas dienā, dziedot dziesmas, ejot rotaļās un parādot zināšanas par savu zemi.

18 . novembrisLasīt vairāk

"Ciemos pie pasakas"

Novembra vidū mūs priecēja izrāde „Ciemos pie pasakas”, kuras laikā bērniem bija iespēja ne tikai vērot teātra izrādi, bet arī piedalīties burvju trikos, skatīt burvju Fejas priekšnesumu ar baložiem, kā arī dziedāt un dejot kopā ar Rūķi.

12 . novembrisLasīt vairāk