Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Notikumi 2019./2020. mācību gadā

FOTO. Mārtiņdienas tirgus skolā

08.11.2019 skolas telpas pieskandināja Mārtiņdienas gadatirgus. Kā jau kārtīgā tirgū, bija gan pārdevēji, gan pircēji, Tirgus apmeklētāji varēja izvēlēties gan gardumus, gan mājražotāju darinājumus.

11. novembrisLasīt vairāk

Skolas avīze "Klasika Times" oktobris 2019, Nr. 46

Mūsdienīga skola nav kvantitatīvs rādītājs ar 40 minūšu stundām, atzīmju pelnīšanu un desmit mācību priekšmetiem, kuri visiem jāzina. Mūsdienīga skola ir kvalitatīvs rādītājs, kad bērnam patīk tas, ko viņš dara

25 . oktobrisLasīt vairāk

Foto orientēšanās sacensības skolā

15. oktobrī skolā norisinājās foto orientēšanās sacensības, kurās piedalījās 8 komandas (20 skolēni). Uzdevums bija: pēc iespējas ātrāk atrast vietas skolā pēc attēla un šo vietu nofotografēt kā pierādījumu, ka ir atrasta.

17 . oktobrisLasīt vairāk

Jelgavas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apmeklējums

Iesākumā šķita, ka šī ir tik zināma profesija – ugunsdzēsējs. Un tomēr, ieguvām tik plašu ieskatu ugunsdzēsēju ikdienā, uzzinājām tik daudz jauna, par ko līdz šim pat nespējām iedomāties!

16 . oktobrisLasīt vairāk

Skolēni aizbrauca uz SWEDBANK Finanšu laboratoriju

Pirms brīvlaika baudīšanas 5.a un 5.b klases skolēni aizbrauca uz SWEDBANK Finanšu laboratoriju, lai veicinātu un pilnveidotu finanšu pratības, mudinātu pieņemt pārdomātus lēmumus, kā arī kā rīkoties ar savām finansēm.

15 . oktobrisLasīt vairāk

Putni man apkārt

Mūsu skolas skolēni šogad no 14. septembra līdz 5. oktobrim piedalījās zīmējumu konkursā “Putni man apkārt”.

9 . oktobrisLasīt vairāk

KĀ RADOŠI VEIDOT BIZNESA IDEJAS

3. oktobrī notika pirmā nodarbība „Radošums uzņēmējdarbībā”. Katrs skolēns internetā izvēlējās sev „mīļu” bildi. Trīs līdz piecu skolēnu komandās vienojās par vienu no attēliem.

9 . oktobrisLasīt vairāk

Skolā notika lieliski svētki – Skolotāju diena

4. oktobrī mūsu skolā notika lieliski svētki – Skolotāju diena. Par godu šiem svētkiem mūsu skolas «Klasika» audzēkņi sagatavoja prezentācijas, intelektuālas spēles un pat palīdzēja skolotājiem stundu vadīšanā!

8 . oktobrisLasīt vairāk

Dzejas dienas

Gan jokojoties, gan nopietni prātojot pagājušas literatūras stundas septembrī, taču sarunas par Rīgas apkaimēm vēl turpināsies, kad visi kopā gatavosimies Latvijas dzimšanas dienai novembrī.

30 . septembrisLasīt vairāk

Aptauja. Pētnieciskās dienas "Putnu rallijs". Mācību pētnieciskais laukums: „3D putnu barotavas”

Kāpēc putnus vajadzētu piebarot ziemā? Ko tiem vislabāk dot? Un kā to darīt, lai palīdzētu izdzīvot? Šos un citus jautājumus mēs apspriedām radošajā darbnīcā “3D Bird Feeders”

8 . septembrisLasīt vairāk