Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039
  • Skola

Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

• Bērnudārzs

„Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

• Vasaras nometne

Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

• Projekti

Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos

Izstādes atklāšana

Pirms mācību gada noslēguma bērnu rotaļlietu veikalā „Lāčuks” , Čaka ielā 72,atklājām mūsu mazo mākslinieku veikumu- mākslas darbiņu izstādi, kurā piedalās ikviena mazā pirmsskolēna darbiņš!

Izstādes atklāšanā mūs ar skanīgām dziesmām priecēja ansamblītis „Taurenīši”, kā arī jautrās rotaļās visus iesaistīja kaķis Herkuless un zaķis Garausis.

Pēc izstādes atklāšanas uz radošajām darbnīcām bērnus aicināja pirmsskolas skolotājas Ieva un Laura no „Klasikas”.Mazajiem bija iespēja spēlēt dažādas interesantas un attīstošas spēles kopā ar Lauru un izveidot jaukus radošos darbiņus kopā ar skolotāju Ievu...

Liels paldies veikala „Lāčuks” atsaucīgajam kolektīvam

un veikala vadītājai Ritai!

Atpakaļ

„Ja nevari atrast draugu vai skolotāju, kurš ietu ar tevi gudrības ceļu, ej viens, - tas ir labāk, nekā slikti ceļabiedri.”

Buda