Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039

Intelektuālā maratona norise

Janvāra beigās skolā norisinājās nu jau par skolas tradīciju kļuvušais Intelektuālais maratons. Maratona mērķis: personības pašattīstības veicināšana skolēnos un skolotājos.

Arī šogad intelekta sacensībās piedalījās ne tikai mūsu skolas skolēni, bet arī viesi: privātās vidusskolas „Harmonija” un „Citruss”, Valmieras 2. vidusskolas un Rīgas 22. vidusskolas skolēni.

Pirmais maratona posms norisinājās  26. janvārī  1.-4. klašu grupā, tajā darbojās 50 skolēni no mūsu skolas un „Harmonijas”, pārbaudot savas zināšanas un prasmes šādos etapos: Dzimtā valoda; Angļu valoda; Dabaszinības; Erudīts; Vizuālā māksla un Matemātika.

30. janvārī zināšanām spēkojās 5. – 12. klašu skolēni: 5.-7. klašu grupā - 63 dalībnieki; 8.-9. klašu grupā - 30 dalībnieki; 10.-12. klašu grupā - 36 dalībnieki. Šajā klašu grupā darbs norisinājās 7 etapos: Dzimtā valoda; Angļu valoda; Dabaszinības; Matemātika; Vēsture un Sociālās zinības; Finanšu pratība un pirmo reizi šogad – Datorika.

Intelektuālajam maratonam izvirzītie uzdevumi: Uzturēt skolā ideju, ka intelekta attīstīšana ir prestiža lieta un izplatīt vispārizglītojošo instrumentu “Intelektuālais maratons” kā līdzekli mācību procesa pilnveidošanai tika realizēti.

Vēl izpildāms palicis uzdevums: Noteikt, godināt un apbalvot erudītākos skolēnus. Kad visi darbi būs izvērtēti, veikta rezultātu uzskaite, tad arī šis uzdevums tiks paveikts!

Intelektuālā maratona 1. līdz 3. vietas ieguvējiem izsniegti goda diplomi un grāmatas

1. klašu grupā

1. vieta

  Liubov Nikonova

2. vieta

  Platons Trifonovs

3. vieta

  Sofija Ozoliņa
2. klašu grupā

1. vieta

  Diāna Mačevska
2. vieta   Anna Mihejeva
3. vieta   Mihaels Korņejevs
3. klašu grupā

1. vieta

  Jūna Anna Plotņikova

2. vieta

 

Poļina Bezkorovainaja

3. vieta

 

Olga Soloveva

5. - 7. klašu grupā

1. vieta

 

Andrejs Kļancevičs

2. vieta

 

Rihards Allens

2. vieta

 

Arleta Kezika

3. vieta

 

Angelika Vētra

4. klašu grupā

1. vieta

 

Mariia Revenko

2. vieta

 

Artūrs Kuzņecovs

3. vieta

 

Uļjana Ivanova

8. - 9. klašu grupā

1. vieta

 

Anna Koziņeca

2. vieta

 

Alisa Soņina

3. vieta

 

Raitis Zēvalds

10. - 12. klašu grupā

1. vieta

 

Tatjana Kiseļova

1. vieta

 

Ksenija Lūcija Bahire

2. vieta

 

Sandija Vasiļjeva

3. vieta

 

Taira Safina

Goda diplomus par sekmīgu startu atsevišķos Intelektuālā maratona etapos izsniedza

Daniels Zelmenis

Arturs Nikolajevs

Dzimtā valoda, dabaszinības

Angļu valoda, vizuālā māksla

1. klašu grupā

1. klašu grupā

Mark Days

Angļu valoda, erudīts

1. klašu grupā

Sofija Krivonose

vizuālā māksla

1. klašu grupā

Marija Micenko

Dzimtā valoda

1. klašu grupā

Pāvels Rakickis

Dzimtā valoda, vizuālā māksla

2. klašu grupā

Timurs Trofimovs

Dzimtā valoda

2. klašu grupā

Gabriela Reisone

dabaszinības

2. klašu grupā

Sofija Kaže

Alise Ozoliņa

vizuālā māksla

Dabaszinības, vizuālā māksla

3. klašu grupā

3. klašu grupā

Juris Daniels Maksimovs

dabaszinības

3. klašu grupā

Gustavs Kārlis Kažoks

Dzimtā valoda

3. klašu grupā

Jānis Liepiņš

Dzimtā valoda, dabaszinības, erudīts

3. klašu grupā

Loreta Reitere

vizuālā māksla

3. klašu grupā

Nils Neo Trapāns

Dzimtā valoda

3. klašu grupā

Maks Days

Dzimtā valoda, dabaszinības, matemātika

3. klašu grupā

Radmirs Zenkins

Matemātika, vizuālā māksla

3. klašu grupā

Milagro Arass Bozkurts

Angļu valoda, vizuālā māksla

4. klašu grupā

 

Iļja Čerņonoks

Vincents Jerņevs

Datorika, Finanšu pratība

Dzimtā valoda Sociālās zinības

5. – 7. klašu grupā

5. – 7. klašu grupā

Elizabete Sofija Sandlere

Finanšu pratība

5. – 7. klašu grupā

Iļjeva Sofija

Dzimtā valoda

5. – 7. klašu grupā

Ilan Lipovecki

Sociālās zinības

5. – 7. klašu grupā

Šinkuns Vladislavs

Dabaszinības

5. – 7. klašu grupā

Anastasija Treimane

Dzimtā valoda Dabaszinības Sociālās zinības Datorika

5. – 7. klašu grupā

Titova Elizaveta

Dzimtā valoda

5. – 7. klašu grupā

Agata Morkane

Dabaszinības

5. – 7. klašu grupā

Evgeny Gruenko

Matemātika

5. – 7. klašu grupā

EMĪLS DANUSĒVIČS

Sociālās zinības

5. – 7. klašu grupā

Derupa Dārta

Dzimtā valoda

5. – 7. klašu grupā

Nikita Vancāns

Matemātika

5. – 7. klašu grupā

ARAIKS BAGDASARJANS

Dabaszinības

5. – 7. klašu grupā

Vadachkoria Sofya

Dabaszinības

5. – 7. klašu grupā

Dandzbergs Egils

Dzimtā valoda

5. – 7. klašu grupā

Trapāne Eva Samanta

Dzimtā valoda

5. – 7. klašu grupā

Suveizda Luīze

Matemātika

5. – 7. klašu grupā

Kuks Tomass

Angļu valoda

5. – 7. klašu grupā

Schcuka Vladlena

Finanšu pratība

5. – 7. klašu grupā

Ozolinkeviča Patrīcija

Angļu valoda

5. – 7. klašu grupā

Beluss Iļja

Valerija Andrašune

Angļu valoda Dzimtā valoda Datorika

Dabaszinības

8. – 9. klašu grupā

8. – 9. klašu grupā

Aleksandr Bryker

Dabaszinības Finanšu pratība

8. – 9. klašu grupā

Marija Fjodorova

Angļu valoda Datorika

8. – 9. klašu grupā

Ēriks Voroņins

Dabaszinības Datorika

8. – 9. klašu grupā

Korņejeva Ariana

Angļu valoda

8. – 9. klašu grupā

Jefimova Viktorija

Vēsture Finanšu pratība

8. – 9. klašu grupā

Daniils Grišuļonoks

Vēsture

8. – 9. klašu grupā

Šamkova Anastasija

Dzimtā valoda

8. – 9. klašu grupā

Ļeškeviča Viktorija

Vēsture

8. – 9. klašu grupā

Putniņš Andris Pēteris

Angļu valoda

8. – 9. klašu grupā

Ņikita Borisovs

Datorika

8. – 9. klašu grupā

Turla Estere

Angļu valoda

8. – 9. klašu grupā

Putniņš Ernests Ādolfs

Angļu valoda

8. – 9. klašu grupā

Mileiko Dāvis

Vēsture

8. – 9. klašu grupā

Barbara Morkāne

Meļņikovs Sergejs

Matemātika Datorika

Vēsture

10. – 12. klašu grupā

10. – 12. klašu grupā

Orlovs Vladislavs

Dzimtā valoda Matemātika Finanšu pratība

10. – 12. klašu grupā

Micenko Anna

Angļu valoda

10. – 12. klašu grupā

Zvingēvics-Dreimanis Rihards

Dabaszinības Vēsture Datorika

10. – 12. klašu grupā

Nikola Jurkeviča

Vēsture

10. – 12. klašu grupā

Koroļkova Alīna

Dabaszinības Dzimtā valoda

10. – 12. klašu grupā

Artūrs Āķis

Datorika

10. – 12. klašu grupā

Oboruna Elizabete

Angļu valoda Dzimtā valoda

10. – 12. klašu grupā

Bezkorovainijs Pāvels

Finanšu pratība

10. – 12. klašu grupā