Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039

Jaunā mācību gada pirmā diena. Tikšanās "Klasikā". Zinību diena.

1.Septembris – Zinību diena

Kā varavīksni sevi veidot, no vienas krāsas otrā iet.
Un nesavtīgi tūkstoš veidos mēs nākam atklāt sevi pasaulei.

Skola atdzīvojas ar 1. septembri – Zinību dienu. To piepilda bērnu un jauniešu vasarā uzkrātā enerģija, atkalredzēšanās prieks un jauna sākuma trauksme.

Skolas zālē šajā dienā svinīgi tika sagaidīti 12. klašu un 1. klašu skolēni un viņu audzinātāji.

Ar sirsnīgām uzrunām klātesošos sveica skolas direktore S. Šibko – Šipkovska un Vecāku komitejas pārstāve M. Lobanova.

Svinīgajā pasākumā skanēja dziesmas un dzeja, kā arī pasākuma vadītāju filozofiskās pārdomas par mūžīgo cilvēka un dabas mijiedarbību.

Pasākuma noslēgumā skolēnus un skolotājus uz pirmo mācību stundu aicināja skolas zvans.

Sirsnīgi sveicam visus šajos svētkos, jo īpaši - pirmklasniekus – ar pirmo mācību gadu mūsu skolā, gan 12. klašu skolēnus – ar nozīmīga izglītības posma noslēdzošā gada sākumu!

Vēlam daudz radošu un interesantu atklājumu un izaugsmes, un lai katru dienu ir prieks un pacilātība, kāda valdīja 1. septembrī!