Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Koncertlekcija “Mūzika tev”

 11. oktobrī 7.-9. klašu audzēkņi uzsāka koncertlekciju “Mūzika tev” apmeklējumu Kongresu namā. Pirmais koncerts “Brīdis pēc Dziesmusvētkiem” uzbūra nesen vasarā notikušo simtgades Dziesmusvētku sajūtu, prieku un spēku. Koncerta uzstājās vieni no labākajiem Latvijas koriem – Rīgas Doma kora skolas koris un Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas skolas koris, noslēgumā pievienojās grupas “The Sound Poets” solists Jānis Aišpurs, radot mazo Dziesmusvētku atmosfēru visā zālē.

Skolā, pārrunājot iespaidus, skolēni dalījās ar savu pieredzi – kas ir viņu lielā aizraušanās un ikdienas prieks.

Dariet arī jūs katru dienu kaut ko aizraujošu un priecīgu! Iztērētā enerģija ar uzviju atnāks atpakaļ!
Enerģijas un prieka pilnu rudeni! :)

 

 

 “Man patīk spēlēt ģitāru. Divus gadus man ir nodarbības divas reizes nedēļā, un esmu iemācījies daudz ko jaunu. Manuprāt, iet mūzikas skolā ir garlaicīgi, tāpēc es mācos individuāli pie skolotāja.”
Roberts Livmanis, 8.b klase

“Es spēlēju ukueli – mazu havajiešu ģitāriņu. Atšķirībā no parastās ģitāras ukuelei ir tikai 4 stīgas. Man bieži jautā, kur es to iemācījos spēlēt, un tad es atbildu, ka nekur… Es to apguvu pašmācības ceļā. Vienkārši apsēžos, atveru internetā akordus un spēlēju. Patiesībā tas ir ļoti viegli. Es varu nospēlēt un nodziedāt visu, ko mana sirds kāro. Man tas patīk, stīgu instrumenti attīsta uzmanību un pirkstu sīko motoriku. Un vēl tas interesanti un pat jautri!”                 Rebeka Rivka Lavrinoviča, 8.b klase

“Man patīk dejot sporta dejas. Agrāk dejoju klubā “Klasika”, bet tagad esmu kluba “Vecrīga” dalībnieks jau sešus gadus un piedalos dažādos konkursos. Konkursos vispatīkamākais brīdis ir saņemt kausu vai medaļu un kādu dāvanu. Tagad man ir jāprot 8 deju programma.” 
Ričards Maksimovs, 8.a klase

“Man patīk datorspēles. Ar tām es pelnu naudu, pašreiz tā nav liela nauda, jo es piedalos vēl tikai amatieru turnīros, bet plāni man ir lieli. Šobrīd man jāsavāc 3 cilvēku komanda, lai piedalītos turnīrā Tallinā, kas ir jau pēc mēneša. Es ceru, ka man izdosies!”
Ernests Krēsliņš, 8.a klase

“Visiem ir kādas intereses. Piemēram, es nodarbojos ar boksu. Katru nedēļu man ir individuālie treniņi, šobrīd trenējos 5 mēnešus, un man tas ļoti patīk.”     Juris Valters, 8.b klase

“Man patīk bokss, tāpēc, ka tas ir veselīgs un jautrs hobijs. Es domāju, ka es būšu profesionāls bokseris. Mani treniņi notiek Olimpiskajā centrā.”                       Bruno Mironovičs, 8.b klase

“Es esmu gatavs visu savu enerģiju tērēt boksa un kikboksa treniņos, lai tiktu pasaules līmenī. Šobrīd es trenējos 6 reizes nedēļā. Mani panākumi pagaidām ir 2.vieta Latvijas boksa čempionātā.”
Andris Pjaseckis, 8.a klase

“Man patīk mācīties, jo mācoties var uzzināt daudz ko jaunu un interesantu. Ar jaunām zināšanām var daudz ko izdarīt.”
Oskars Zeibots, 8.a klase

“Man ir motorollers “Aprilia 49cc”, kuru es pats remontēju – es tam nomainīju izpūtēju, tagad gribu mainīt reduktoru. Bet tam vēl jāsakrāj nauda. Gribu pateikt, ka tas nav lēts prieks, bet tam es veltu visu savu brīvo laiku.”
Antons Kokins, 8.b klase

 

Atpakaļ