Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

 "Arēnā Rīga" ar vērienīgu pasākumu 6. septembrī norisinājās Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšana. Pasākuma viesi bija 6000 skolēni no visas Latvijas. Šajā pasākumā piedalījās arī 3. a klases skolēni Žanna Žvīgule, Marta Liepiņa, Sofija Ozoliņa, Arturs Nikolajevs un skolotāja Vita Verbicka.

Atklāšanas pasākums mums šķita ļoti interesants, jo bija iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs un radošajās darbnīcās, kas nodrošināja iespēju iepazīt un pašam pieredzēt Latvijas dabas un kultūras vērtības,  zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus. 

Atklāšanas pasākumu noslēdza koncerts “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”, kurā uzstājās Raimonds Pauls, dejotāji un citi mākslinieki. Latviešu autoru skaņdarbos atspoguļojās Latvijas mūzikas attīstība cauri laikiem, tautas mūzikas saspēlē ar šodienas muzikālajām iespējām. Mūsu skolēni bija sajūsmā par jaunā talanta Danila Bulajeva iespaidīgo vijoļspēli. 

Piedaloties pazīstamiem māksliniekiem, tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attīstīties un augt, veidojot nākotnes Latviju. 

 

Atpakaļ