Tālr.: +371 67545584; +371 28643874 Krimuldas 2, Riga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos

  Lasīt vairāk

Apsveikums

Sveicam eTwinning projekta „MMM: More Meaningful Math” komandu -  konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2014” finālistus!

Projekti tika izvērtēti atbilstoši šādiem kritērijiem: 1) pedagoģiskā pieeja (skolēnu iesaiste); 2) sasaiste ar mācību saturu; 3) komunikācija starp partneriem; 4) sadarbība ar partneriem; 5) IKT lietojums projektā;  6) rezultāti, izvērtējums, ietekme. 

Atpakaļ

„Kad esam darījuši visu iespējamo, lai mainītu pasaules lietas, un tas nav izdevies, tad atliek pieņemt, ka attiecībā uz mums tas nav iespējams un saprast, ka mūsu varā ir tikai mūsu domas, - centies pārvarēt sevi nevis likteni.”

R. Dekarts