Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Ziemassvētku svinības 16. decembrī

 Tu saki: Ziemassvētki – vakars, kā vakars, kā visi citi atnāks un ies.
Nāc, paklausies, draudziņ, cik neparasti klusums šovakar dzied.

Šogad jau kopš decembra sākuma skolā valdīja Ziemassvētku noskaņa - visi rosīgi gatavojās svētkiem, un 16. decembrī notika svētku pasākums. Uz to skolas zālē pulcējās skolēni, viņu vecāki, tuvinieki un draugi, kā arī, protams, skolotāji.

Ziemassvētku pasākums tika ieskandināts ar sirsnīgām dziesmām. Pēc tam klašu skolēni ieveda ceļojumā bērnības pasaku pasaulē, kura, sekojot līdzi laikam, ieguvusi modernus pavērsienus: bija iespēja viesoties pie rūķiem, pie kazas un kazlēniem, pabūt Melu zemē kopā ar Dželsomino un Septiņjūdžu mežā kopā ar Vinniju Pūku un viņa draugiem, bet koncerta nolēgumā savā draudzīgajā saimē skatītājus ieveda Ģimene. Ziemassvētku uzveduma izskaņā visi skolēni pulcējās uz kopīgu dziesmu.

Pēc Ziemassvētku uzveduma apsveikumus saņēma 7a klases skolniece Anna un skolotāja Ineta - par iegūto Atzinību Blaumaņa konkursā. Skolotāja Jolanta sveica 12a klases skolēnus Ligitu, Armandu, Artūru, Gvido un un 10a klases skolēnu Kalvi par SMU „BBB” veiksmīgo startu JAL Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgū.

 Pēc oficiālās svētku daļas zālē ieradās Īstais Rūķis ar savu komandu, un bija pienācis laiks nopelnīt dāvanas. Noderēja prasmes gan lasīt dzeju, gan dziedāt – individuāli un grupās, iemaņas nest meitenes, dažādi citi talanti, kuri tika demonstrēti, piedaloties rotaļās un pildot dažādus uzdevumus.

Svētku izskaņā tika iemūžinātas priecīgās un sirsnīgās klašu „ģimenes”.

Esiet laimīgi, dzīvojiet balti –
domās, darbos un mīlestībā!