Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk
 

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.   Lai ierobežotu vīrusa izplatību, no 13. marta mācību process visās izglītības iestādēs norisināsies attālināti.

Kopā mēs ļoti centīsimies darīt visu iespējamo

Mēs lepojamies ar saviem kolēģiem, pateicamies vecākiem un vēlām mūsu skolēniem veiksmi mācībās!

Lasīt vairāk

Skolas avīze "Klasika Times" marts 2020, Nr. 48

Katram mākonim ir zelta maliņa, proti, šis ir arī jaunu iespēju un prasmju laiks – skolēniem strādāt patstāvīgi, savukārt, skolotājiem pilnveidot prasmes lietot tehnoloģijas attālinātai apmācībai.

Pasaku rīts angļu valodā 1.-4. klases

6. martā privātajā vidusskolā "Klasika" notika tradicionāli skaists un pavasarīgs pasākums - angļu valodas rīts sākumskolā - ar pasakainu nosaukumu "Our Fairy Wonderland"!

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Valsts Policija

Pie mums Klasikā ciemojās Valsts Policijas tēls Runcis Rūdis, kurš bērnus iepazīstināja ar policista profesiju, kā arī atgādināja drošības noteikumus gan uz ielas, gan telpās.

Lasīt vairāk

Sagaidam pavasari!

Šodien mums bija jautrs un enerģisks Masļeņicas pasākums!

Valentīndiena

Klasikā mīļā gaisotnē tika aizvadīta Sirsnības diena!

Sākas kampaņa par ceļazīmju iegādi

2020. gada 21. janvārī aizsākas kampaņa par ceļazīmju iegādi uz starptautiskās vasaras bērnu nometnes KLASIKA piedāvātajām maiņām.

Lasīt vairāk

Ceļazīmju cenas, iegādājoties tās 2020. gada martā

Ja 2020. gada vasaras brīvlaikā plānojat sūtīt savu bērnu uz nometni, jums no 2020. gada 21. janvāra jāveic reģistrācija maiņai, kuru jūs izvēlaties nometnē.

Uzdod jautājumu!

Ja Jūs vēlaties sūtīt savu bērnu uz nometni 2020. gada vasaras brīvlaikā, un Jums ir jautājums! !!! Uzdodiet mums to!

Uz noslēguma pasākumu pulcējās eTwinning nacionālā projekta „Garšas eksperti” dalībnieki

Šajā projektā sešu mēnešu garumā sadarbojās privātās vidusskolas „Klasika” 2.b klases skolēni, Līgatnes novada vidusskolas 2. klases skolēni un Lībagu sākumskolas (Talsu novads) 2. klases un bērnudārza sagatavošanas grupas audzēkņi.

Lasīt vairāk

Mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm

Laikā no 31. marta līdz 7. aprīlim mūsu skolā ierodas projekta “ICT World” dalībnieki no piecām Eiropas valstīm. Kopskaitā 23 cilvēki no Francijas, Vācijas, Spānijas, Somijas un Čehijas Republikas dzīvos Latvijas projekta dalībnieku ģimenēs un kopā ar mūsu skolēniem darbosies radošajās darbnīcās un visos ar projektu saistītos pasākumos.

eTwinning projekts "Math, Art and Real Life with GeoGebra" 2018

Līdzīgi kā skaistums, harmonija un zinātne kļūst par vienotu veselumu mākslā, šī projekta ideja ir tuvināt skolēnus (vecumā no 11 līdz 15 gadiem) mākslai un zinātnei ar mākslas starpniecību. Viens no galveniem mērķiem ir jaunatklāt matemātiku mākslas darbos un ikdienas dzīvē, modelēt un simulēt reālas parādības ar programmu GeoGebra. Otrs šī projekta mērķis ir skolēnu starptautiska sadarbība, lai izveidotu grāmatu, kuru skolēniem veidojuši paši skolēni.

Sadarbība

 

Svarīgi

Nometnes dalībnieki un viņu vecāki!

Starptautiskās nometnes "Klasika" vārdā aicinām Jūs 2020. gadā piedalīties tajā un informējam, ka 2020. gada vasara - Tā ir saules jūra, ☀️ Gaisma un siltums... Tas ir laiks priekam ... ☁️ Tā ir saule debesīs... ☀️ Saulkrasti! Mirkļi! Draugi! ❤️ ❤️

Iespējams saņemt tiešsaistē konsultācijas pie skolas psihologa. Par konsultāciju laiku vienoties, zvanot - 29411592.

Mācības attālināti

Apsveicam

Timuru ar atzinību 6. atklātajā konkursā

Sveicam 2.b klases skolnieku Timuru ar atzinību 6. atklātajā konkursā krievu (dzimtajā) valodā

Šaha turnīra „Klasika 2020” uzvarētājus

1. vieta Jūna Anna, 6. klase 2. vieta Artemii, 2. klase 3. vieta Dan, 2. klase

Ēriku ar uzvaru matemātikas konkursā

Sveicam Ēriku ar uzvaru Meridian Mathematics Competition matemātikas konkursa 1. kārtā

Skatīt vairāk

„Šodiena ir rītdienas avots, tādēļ veltiet sevi visu un rūpējieties par šodienu.” 

G. Drukpa