Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039
 • Skola

  Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

  Lasīt vairāk
 • Bērnudārzs

  „Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

  Lasīt vairāk
 • Vasaras nometne

  Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

  Lasīt vairāk
 • Projekti

  Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

  Lasīt vairāk

„MMM: More Meaningful Math” veiksmīgi turpina savu darbu

    Starptautiskais eTwinning projekts „MMM: More Meaningful Math” veiksmīgi turpina savu darbu un kā kārtējais pierādījums tam ir arī iegūtais Eiropas līmeņa kvalitātes sertifikāts. Pēc šī sertifikāta iegūšanas projekts tika pieteikts Eiropas eTwinning balvas konkursam 2015, kurā 136 projektu konkurencē to vērtēja 30 eksperti no dažādām valstīm.

Mūsu projektam tika piešķirta Britu padomes balva kā labākajam projektam, kurā tiek pasniegts mācību priekšmets (matemātika) ar angļu valodas palīdzību, t.i., par CLIL metodoloģijas (satura un valodas integrētā apmācība) izmantošanu.

13.martā skolā norisinājās matemātikas pasākums, kas tika veltīts Starptautiskajai Skaitļa Pī dienai. To organizēja un vadīja Starptautiskā matemātikas projekta „MMM: More Meaningful Math” dalībnieki – 12.klases skolēni un matemātikas skolotājas Tatjana Vinokurova un Ināra Vasiļevska.

Šī pasākuma scenārijs, ko izveidoja mūsu starptautiskā projekta komanda, tika izmantots visās sešās projekta dalībvalstīs, lai skolās organizētu līdzīgu pasākumu. Mūsu komandas darbs tika atzinīgi novērtēts, un aktivitāšu materiālu apkopojumu var apskatīt projekta virtuālajā vidē TwinSpace.

Starptautiskās Skaitļa Pī dienas svinēšanas aktivitātes – saite uz starptautiskā projekta „MMM: More Meaningful Math”   http://new-twinspace.etwinning.net/c/portal/layout?p_l_id=19300733

Atpakaļ

Mēs pavirši klausāmies un vēl paviršāk lasām. Mēs labi pamanām, kad citi ir nevērīgi pret mums, bet vai esam tikpat prasīgi savā attieksmē pret citiem?

D.Hammeršelds