• Skola

Kas ir svarīgāks – audzināšana vai izglītība? „Klasika” piedāvā skolas modeli ar vienotu koncepciju vispusīgai personības attīstībai.

• Bērnudārzs

„Gribu, varu, daru!” – tieši tāds modelis aktivizē bērna radošo sākumu no idejas līdz realizācijai, palīdz attīstīt visas bērna spējas un talantus.

• Vasaras nometne

Brīvdienas – tā ir alternatīva skolā pavadītajam laikam, bet arī tā ir iespēja izglītoties. „Radošums” un „būt kopā” – tie ir divi galvenie vasaras nometnes „Klasika” principi.

• Projekti

Starpkultūru intelektuālā kompetence un nacionālās identitātes saglabāšana multikulturālā vidē tie ir galvenie virzieni skolas un starptautiskajos  projektos.

„Satiecies ar tiem, kas padarīs tevi labāku; laid sev klāt tos, kurus tu vari padarīt labākus. Te notiek mijiedarbība: cilvēki mācīdami mācās. Tad nav pamata domāt, ka velti pūlies, - mācījies pats sev.”

L.A. Seneka