„Cepuru parāde”.

13. maija rītā skolā bija īpašs pasākums, kuram skolēni gatavojās ilgu laiku, „Cepuru parāde”.

Pirmo reizi modes skate pašdarinātām cepurēm un meiteņu pašu šūtām kleitām, svārkiem un pludmales somām. Uzšūt kleitu vai svārkus, daudziem šķiet neiespējamā misija. Bet 5. un 9. klases meitenes to izdarīja lieliski! Tērpi paredzēti garākām pastaigām un citām vasaras aktivitātēm.

Cepuru parādi ar savām oriģinālajām idejām iesāka 3. klase. Cepures gatavotas no krāsainā kartona, kreppapīra, tilla, dažādu veidu stieplītēm, lentītēm.

Nākamie cepuru parādes dalībnieki, 2. klases skolēni, ir īsti sapņotāji, un viņu radošums mēdz būt nepārspējums. Par to liecina cepuru nosaukumi: „Varavīksnes krāsas”, „Melnais putns”, „Draudzīgais monstriņš”, „Karalis GM639730HKL”.

4. klase vienmēr spēj pārsteigt ar kaut ko neparastu. Darinot cepures skolēni smējās un priecājās, grieza un līmēja visu, kas patika.

1. klasei cepuru gatavošana bija izaicinājums. Bija jāpieliek lielas pūles un darbs pagarinātās dienas grupā. Bet ko tik neizdarīsi, lai iepriecinātu savas mīļās māmiņas!

Cepuru parādi raibināja arī pārsteigumi un īpaši gatavoti priekšnesumi un dāvaniņas māmiņām.

Savukārt vecāki mums bija sarūpējuši pārsteigumu: svētku saldējumu, lai mums visiem prieks no kopā būšanas!

Paldies vecākiem par atbalstu šīs dienas notikumā!

Vislielākais paldies mājturības skolotājai Vitai par ideju un tās realizēšanu tik lielā apjomā!