Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

Ziemasssvētki

Laikā, kad zemi klāja balts, pūkains sniegs, sals knieba degunā un gaisā virmoja piparkūku smarža, mūsu pirmsskolas grupu bērni svinēja Ziemassvētkus - ar dzejoļiem, dziesmām, dejām un rotaļām un , protams, Ziemassvētku vecīti un dāvanām!

Latvijas dzimšanas diena

18. novembris ir diena, kad mēs kopīgi atzīmējam un svinam mūsu valsts dzimšanas dienu. Šogad to “Klasikā” svinējām visi kopā – gan skolēni, gan pirmsskolēni. Šajā īpašajā dienā skanēja skolēnu deklamēti dzejoļi, pirmsskolēnu dejas, kopā dziedātas dziesmas. 

Mārtiņi

Zeme rīb, rati klaudz,
Kas to zemi rībināja?
Nu atbrauca Mārtiņdiena
Deviņiem kumeļiem.

 

Ar jautrām rotaļām un dziesmām, interesantām mīklām un uzdevumiem mūsu pirmsskolas grupu bērni svinēja Mārtiņdienu. Īpašas emocijas raisīja raibais masku gājiens, kurā piedalījās gan dzīvnieki, gan kukaiņi, gan putniņi, gan čigāni.

Deju konkurss

18.decembrī Rīgas Hanzas vidusskolā notika sporta deju sacensības “Mūsu cerības”, kurās piedalījās arī “Klasikas” mazie dejotāji. Jaunākajā dejotāju grupā starp 22 deju pāriem no dažādām Latvijas pilsētām 1.vietu ieguva Marks Žavoronkovs un Alisa Makareviča.

Labus rezultātus savā vecuma grupā uzrādīja arī Savva Kuzņecovs un Jekaterina Jegorova, Stepans Kuzņecovs un Jelizaveta Jegorova, Roberts Buts un Krystsina Kazachenka. Vēlam viņiem panākumus arī turpmāk!

Miķeļdiena

Šogad rudens krāšņums un bagātība mūs priecēja Miķeļdienas gadatirgū, kur bija gan priekšnesumi un uzdevumi, gan tirgošanās un mielošanās

Zinību diena

Jaunā mācību gada sākums ir ir svētku diena mūsu pirmsskolas grupu audzēkņiem un  pedagogiem. Šodien pie bērniem ciemojās pasaku tēli, lai ar dziesmām un rotaļām nosvinētu šo dienu. Atvadoties viņi novēlēja, lai jaunais mācību gads nāk ar jauniem pārsteigumiem, idejām un labiem darbiem! 

Veiksmīgu mums visiem jauno mācību gadu!