Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Karjeras izglītības aktivitātes TSI 9.klašu skolēniem kopā ar Somijas jauniešiem no Lappenrantas

Mēs ne tikai uzņemam viesus, bet arī paši labprāt dodamies ciemos!Paldies brīnišķīgajam un ļoti modernajam Transporta un sakaru institūtam (TSI) par interesanto ekskursiju. TSI iepazīstināja mūs ar savu absolventu un skolotāju sasniegumiem un vienlaikus iesaistīja mūsu skolēnus aizraujošā studentu dzīvē. Liels paldies!

Skolotāju diena

 Priecājamies atskatīties uz Skolotāju dienu, kura norisinājās oktobra sākumā, ar prieku atceramies aizkustinošos vārdus, runas un apskāvienus! 🤍Mūsu skolēni un viņu vecāki šo rudens dienu pārvērta par neaizmirstamiem siltiem svētkiem.

Skolēni bija sarūpējuši brīnišķīgas dāvanas skolotājiem - viņi sāka ar svētku tikšanos, bet pēc tam paši vadīja daļu no nodarbībām! Skolotājiem īpaši neizdevās atpūsties pie rakstāmgaldiem, jo ​​nodarbības bija aizraujošas, un jaunie skolotāji bija stingri un prasmīgi.Bija pārsteiguma priekšnesumi, dzejoļi, smiekli un daudz, daudz kas, ko atcerēsimies vēl ilgi.Paldies visiem!

Tikšanās ar Jāni Eisaku, profesionālo cīņu sporta ekspertu un sacensību “Milžu cīņas” organizatoru

Mūsu skolā regulāri notiek tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Bērniem patīk uzzināt par dažādu profesiju plusiem, mīnusiem un zemūdens akmeņiem. Un mūsu viesiem viņi uzdod viskomplicētākos jautājumus!

Šoreiz pie mums viesojās Jānis Eisaks, profesionāls cīņu sporta eksperts un sacensību “Milžu cīņas” organizators. Jānis dalījās ar bērniem motivācijas noslēpumos un pastāstīja, ko darīt, ja esi kļūdījies un zaudējis cīņu.Mēs apspriedām to, kā pieņemt zaudējumu, kā iedvesmot sevi, lai virzītos uz priekšu. Brīnišķīgi ir tas, ka Jāņa padomi ir piemērojami ne tikai cīņu sportā, bet arī parastā ikdienas dzīvē. Pieļaut kļūdas ir pilnīgi normāli, kopā ar bērniem mēs no tām mācāmies un attīstāmies.Tikšanās bija ļoti interesanta un saturīga, paldies visiem dalībniekiem! 

Labdarības akcija dzīvnnieku patversmē "Ulubele"

Mums bija brīnišķīgs, silts un ļoti pūkains pasākums — kopā ar skolēniem un viņu vecākiem devāmies uz dzīvnieku patversmi “Ulubele”! Ceļojums tika īstenots, pateicoties vecāku padomes iniciatīvai, kuru mēs pat nekavējoties atbalstījām.Tas bija patiešām lieliski! Mēs iepazināmies ar mājdzīvniekiem, palīdzējām patversmei ikdienas rutīnā, paglaudījām, pakasījām un samīļojām visus, kam bija nepieciešams siltums un atbalsts.Ir lieliski darīt kaut ko labu kopā ar mīļotajiem! Īpaši ar bērniem, kuri iemācās, ka labsirdība ne tikai sasilda, bet arī atgriežas pie tevis atpakaļ dubultā.Ja šoruden tev nepieciešama silta aste un vislabākais draugs, dzīvnieku patversme “Ulubele” gaida tevi! 

"Zaļās laboratorijas" izpētes brauciens

Jaunais mācību gads ir tikko sācies, un jau esam paspējuši novadīt "Zaļās laboratorijas" izpētes braucienu! 🍃 Kopā ar skolēniem bijām ekskursijās un lekcijās dabas un tehnoloģiju parkā “URDA”. Šeit mēs eksperimentējām, pētījām vidi un mūsu draudzīgo mijiedarbību ar to.Papildus apmeklējām unikālo koka skulptūru parku Beverīnas labirintos un daudz laika pavadījām ārā! Gaidām jaunus rudens piedzīvojumus un kopīgus izbraucienus. 

Pētnieciskās dienas 5.-12.kl. skolēniem Saulkrastos

Mums ir tradīcija — mācību gada sākumā sanākt kopā ar skolēniem un skolotājiem, lai dotos ceļojumā. Tā ir lieliska iespēja labāk iepazīt vienam otru bez rakstāmgaldiem, atzīmēm un dienasgrāmatām. Jaunpienācējiem ir vieglāk pielāgoties jaunai kompānijai, kā arī daba un kopīgas degustācijas, kā arī kamaniņu braukšana, satuvinās ikvienu!

Šogad 5.-12. klašu skolēni devās aizraujošā fotoorientēšanās braucienā uz Salacgrīvu, apmeklēja aizraujošos muzejus Ziemeļu piestātnē un Ainažu jūras skolā, bet pēc tam, iedvesmojoties no senču varoņdarbiem, paši pētīja senās klintis! Pēc deserta mēs iegriezāmies Rāmkalnu ražotnē, kur notika pastilu gatavošanas meistarklase. Degustācija noritēja fantastiski!Šķiet, ka mums pat izdevās noķert vasaras brīvdienas aiz astes un nedaudz tās pagarināt. Kopā ar mūsu skolēniem mēs patiešām varam paveikt teju jebko!