LEPOJAMIES!

4. starptautiskais festivāls -

konkurss "Puškina rudens 2015"

Krievu skola, nosaukta Ļ.N. Tolstoja vārdā, un asociācija “Krievu māja” Itālijā (Milānā) organizēja 4. starptautisko festivālu – konkursu "Puškina rudens 2015". Šajā konkursā piedalījās tādas valstis kā Libāna, Čehija, Zviedrija, Krievija, Itālija, Latvija, Ķīna un citas valstis (apmēram 20).

Festivāls norisinājās Milānā no 2015. gada 19. oktobra līdz 2016. gada 16. februārim. Festivālā piedalījās vairāki tūkstoši bērnu. Šajā konkursā startēja arī mūsu - Privātās vidusskolas “Klasika” - 1. – 10. klases skolēni. Skola piedalījās konkursa daļā - “Labākais ilustrators” A.S. Puškina literāro darbu motīviem.

Kopvērtējumā Privātā vidusskola “Klasika” ieguva godalgoto 3. vietu šajā starptautiskajā konkursā, kā arī skolēni, kas ar saviem zīmējumiem piedalījās festivālā, saņēma – Dalībnieka veiksmes diplomu.

Apsveicam un vēlam veiksmi nākamajos konkursos!

Vizuālās mākslas skolotāja Vivita Rūtere

autors Jūna Anna Plotņikova, 2.b kl.

autors Uljana Ivanova, 3.b kl.

autors Yurachkovskaya Elizabeta, 10.b kl.

autors Gabriela Reisone, 1.a kl.