7.a klases atvadu sveicieni martam – latviskā haika un atmiņas par labāko ziemas piedzīvojumu

Mazas lāstekas pil no jumtiem, bet ledus uz ietvēm mēģina pierādīt, ka ir stiprāks par sauli.

Aukstais Latvijas klimats liek sniegam snigt marta vidū, bet nākamajā dienā pēc puteņa saule veic genocīdu pret sniegu.

Rītā agrā „uzsniga sniedziņš balts, balts kā vissmalkākie milti”, un es – skolēns nolēmu: jābrauc snovot!

Taureņi gatavojas sākt lidot apkārt, kaut nu nenosaltu.

Sniegs tik krīt un kūst, krīt un kūst, un pavasaris nāk un nenāk, nāk un nenāk. Paiet?

Ziemas piedzīvojums un ko no tā var secināt

Rainera labākais piedzīvojums bija kopīgas ar draugu dzimšanas dienas svinības trasē. Lai tā notiktu, svinības jārīko naktī, tad sevišķi garšo gan maizītes un kūka, gan kola, un jautrības arī netrūkst.

Egila labākais piedzīvojums bija batutu parkā, kad varēja iejusties trenera lomā, mācot draugam jaunus trikus un paņēmienus. Esiet skolotāji, un jums būs labākie piedzīvojumi!

Rūdolfa piedzīvojums arī ir saistīts ar šķēršļu pārvarēšanu, savas veiklības un drosmes pārbaudi. Bet miera atjaunošanai labi noder datorspēles. Atrodiet, kur likt enerģiju, un kādu datorspēli mierinājumam, un tas kļūs par piedzīvojumu!

Evelīnai labākais piedzīvojums bija viesošanās dabā kopā ar ģimeni, braucieni ragaviņās no kalna, garas un mierīgas pastaigas mežā, kas ļāva atjaunot enerģiju un prieku. Daba nekad nepieviļ – tā vienmēr ir tas, ko mēs par to domājam!