Balvas „Rīgas Lauva” ieguvēji – SMU „B.B.B.” Pavasara gadatirgū

Šogad Junior Achievement Latvija organizētais Pavasara gadatirgus norisinājās 24. un 25. martā tirdzniecības centrā „Domina”.

Pirmajā gadatirgus dienā – 24. martā piedalījās 91 skolēnu mācību uzņēmums no Rīgas skolām un 9 studentu mācību uzņēmumi.

Protams, gadatirgū gan 24., gan 25. martā piedalījās arī mūsu skolas SMU „B.B.B.” – 12a klases skolēni Ligita, Gvido, Armands un Artūrs, kā arī 10a klases skolēns Kalvis, kurš šogad aktīvi atbalsta 12a klases komandu. Skolēnu radītais produkts „Rīgas ābece” arī šajā gadatirgū guva atzinīgu novērtējumu. Bija izvirzītas 7 nominācijas, un nominācijā „Rīgas Lauva” Rīgas Domes balvu kā uzvarētāji 91 uzņēmuma konkurencē izcīnīja SMU „B.B.B.”.

Daloties iespaidos par Pavasara gadatirgus pieredzi, skolēni atzina, ka, salīdzinot ar tradicionālo JAL tirdziņu norises vietu – t.c. „Rīga Plaza”, „Dominā” atmosfēra ir bijusi brīvāka, ne tik saspringta. To lielā mērā ietekmējis tirdzniecības vietu izkārtojums – ja „Rīgā Plazā” atrašanās 2. stāvā radījusi sajūtu, ka jāpozē kā uz pjedestāla, tad „Dominā”sajūta bijusi brīvāka, kas noteica arī komunikāciju ar apmeklētājiem – sarunas raisījušās nepiespiestā gaisotnē.

Skolēni secināja, ka arī no biznesa viedokļa tirdzniecības vietas maiņa bijusi svarīga, - katrā lielveikalā ir cita publika, un „Dominas” apmeklētājiem „Rīgas ābece” bija jaunums, tāpēc tās tirdzniecība bija veiksmīga, gan aktīva apmeklētāju interese par to.

Apsveicam

ar gūto jauno un vērtīgo pieredzi skolēnus, ar augsto novērtējumu un panākumiem –

gan skolēnus, gan īpaši - SMU konsultanti skolotāju Jolantu Lankovsku!