Deju konkurss „Aicinājums uz deju”

Sporta dejas jau kopš „Klasikas” pirmssākumiem ir mūsu ikdienas un svētku neatņemama sastāvdaļa. Bērniem ir iespēja apgūt valša, kvipstepa, džaiva pamatus, dejas ča-ča pamatsoli, attīstīt ritma izjūtu un stāju.

Jau vairākus gadus pavasarī savām māmiņām, vecmāmiņām un visām mīļajām sievietēm bērni no sagatavosanas grupām un sākumskolas demonstrē savu dejotprieku sporta deju konkursā , kur mazos dejotājus vērtē īsta un nopietna žūrija.

Arī šogad 7. martā plkst.13.30 privātās vidusskolas „Klasika” aktu zālē tiks organizēts deju konkurss „Aicinājums uz deju”.

Nereti mazie dejotāji piedalās dažādās sporta deju sacensībās, kur ir iespēja parādīt savu dejot prasmi, gūt prieku no dejošanas, kā arī iegūt medaļas un balvas.