Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Dizaina domāšanas darbnīca

Skolu programmas “Dzīvei gatavs” ietvaros 15. janvārī 9. un 10. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz IT uzņēmuma "Accenture" Latvijas filiāli.

16. janvārisLasīt vairāk

7.a klases skolēni 22. decembrī liecības ar 2017./2018. mācību gada 1. semestra vērtējumiem saņēma Latvijas Universitātes Bibliotēkā Kalpaka bulvārī.

Latvijas Universitātes Bibliotēka Kalpaka bulvārī pēc renovācijas (2012. gada marts - 2013. gada janvāris) darbojas kā informacionāls atbalsts pētniecībai LU humanitāro un sociālo zinātņu pētniecības institūtiem.

22 . decembrisLasīt vairāk

5.a klase LU Botāniskajā dārzā!

2016./2017.m.g. nu ir noslēdzies. Un mācību gada noslēgumu 5.a klase nolēma pavadīt LU Botāniskajā dārzā, pētot augus, kukaiņus, putnus un smeļot dabas enerģiju jauniem piedzīvojumiem. Rododendri zied krāsu krāsās, plaukst ceriņi, jasmīni, īrisi un peonijas, apkārt zuz bites, un skaidrs, ka vasaras brīvlaiks ir sācies.

14 . maijsLasīt vairāk

Rīgas Dabaszinību skola

Skolēniem bija jānosaka pazīmes, pēc kādām var atpazīt augus, par to esamību arī pārliecināties gan siltajā, gan aukstajā siltumnīcā. Tad bija jāatpazīst augu sēklas, jāmin mīklas, jādarbojas ar interaktīviem augu noteicējiem, un tas bija to vērts.

9 . februārisLasīt vairāk

Mēs Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā

Diena, kad tika atvērtas Dainu skapja durvis un atvilktnes...

14 . oktobrisLasīt vairāk

Literārā otrdiena - Tikšanās ar bērnu dzejniekiem.

24. maijā 2.b un 3.b klases skolēni apmeklēja Rīgas Centrālo bibliotēku. Tur norisinājās tikšanās ar bērnu dzejas autorēm Regīnu Maskajevu un Jeļenu Romaņenko.

23 . maijsLasīt vairāk

Vispasaules pasākums “STEM Discovery Week 2016”

No 22. līdz 29. aprīlim notika vispasaules pasākums “ STEM Discovery Week 2016”. Šīs akcijas ietvaros 10. un 11. klases skolēni apmeklēja Rīgas Aeronavigācijas Institūtu, kur iepazinās ar institūta darbību: ar izglītības virzieniem un programmām, kuras piedāvā institūts, ar uzņemšanas nosacījumiem, kā arī ar studentu dzīvi institūtā.

28 . aprīlisLasīt vairāk

Projekta darba prezentācija "Fizika angļu valodā"

Nu jau par tradīciju kļuvuši projekti 12. klasēm, kuru mērķis ir angļu valodas lietošana eksaktajos priekšmetos. Šogad izvēlētais mācību priekšmets bija fizika, kas galvassāpes sagādā ne vienam vien skolēnam un nu vēl angliski. Interesanti atzīmēt, ka šogad vairāki skolēni savu tēmu izdomāja paši un lieliski tika galā.

21 . aprīlisLasīt vairāk

Balvas „Rīgas Lauva” ieguvēji – SMU „B.B.B.” Pavasara gadatirgū

Šogad Junior Achievement Latvija organizētais Pavasara gadatirgus norisinājās 24. un 25. martā tirdzniecības centrā „Domina”. Pirmajā gadatirgus dienā – 24. martā piedalījās 91 skolēnu mācību uzņēmums no Rīgas skolām un 9 studentu mācību uzņēmumi.

23 . martsLasīt vairāk

Mācību ekskursija uz LU cietvielu fizikas institūtu

Iepazināmies ar institūta vēsturi, galvenie pētniecības virzieni ir: • Elektroniskie un jonu procesi platzonas materiālos ar dažādu struktūras sakārtotības pakāpi; • Neorganiskie materiāli – monokristāli, keramika, stikli, nanostrukturētas virsmas kārtiņas optikai, elektronikai un atjaunojamajai enerģētikai; • Daudzfunkcionālie, hibrīdie un organiskie materiāli fotovoltaiskajiem elementiem, Saules bateriju pārklājumiem, ūdeņraža uzkrāšanai, kurināmā šūnām, gaismu emitējošām diodēm (LED, OLED), fotonikai un organiskajai elektronikai; • Zinātniskie instrumenti, analītiskās ierīces un sensori vides monitoringam; • Redzes zinātne, jaunas tehnoloģijas psiho-fizikālajiem pētījumiem un redzes aprūpes tehnoloģijas.

9 . februārisLasīt vairāk

Pieredze Ēnu dienā

10.februāris – Ēnu diena visā Latvijā. Kāds savu sapņu profe-siju izvēlas jau agrā bērnībā un mērķtiecīgi piepilda šo sapni, vis-biežāk tomēr jauniešiem ir grūtī-bas ar karjeras ceļa izvēli. Tāpēc speciālisti uzsver, ka mērķtiecīga interešu un spēju apzināšana un jēgpilna darbība ir priekšnoteikums, lai tālāko karjeras izvēli izdarīt būtu pēc iespējas vienkāršāk un atbilstošāk pašam jaunietim.

9 . februārisLasīt vairāk

„BBB” Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgū

12. decembrī notika Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus, kopumā pulcējot labākos 76 vidusskolas un 51 pamatskolas SMU no visas Latvijas.

12 . decembrisLasīt vairāk

Skolēnu mācību uzņēmums „BBB” Starptautiskajā SMU gadatirgū

No 30. marta līdz 1.aprīlim biznesa izglītības biedrība „Junior Achievement Latvija” jau septīto gadu organizēja SMU festivālu. Tajā piedalījās arī mūsu skolas 11.a klases skolēnu mācību uzņēmuma „BBB” dalībnieki ar savu produktu – „Rīgas ābeces” komplektu.

22 . aprīlisLasīt vairāk

Skeiteris Madars Apse

11. martā mūsu skolā pēc ilgas gaidīšanas viesojās nu jau jāsaka pasaulslavens skeiteris Madars Apse. Viņš ir kļuvis par pirmo latvieti, kurš svinīgi ir uzņemts profesionālo skeiteru aprindās.

20 . martsLasīt vairāk

Skolēnu mācību uzņēmums BBB Pavasara gadatirgū

7. martā uz Vislatvijas SMU Pavasara gadatirgu Rīga Plaza pulcēja Junior Achievement Latvia dalībskolu skolēnu mācību uzņēmumus.

7 . martsLasīt vairāk

Eksaktie priekšmeti angļu valodā - "ĶĪMIJA"

STEM mācību priekšmeti – zelta atslēdziņa veiksmīgai karjerai.

26 . februārisLasīt vairāk

11.a klases SMU „BBB” viesojas biedrībā Patvērums „Drošās mājas”

2. februārī 11.a klases sklolēnu mācību uzņēmuma „BBB” dalībnieki Ligita, Gvido, Artūrs un Armands viesojās biedrībā „Patvērums „Drošās mājas””.

17 . februārisLasīt vairāk

JA – YE Vislatvijas gadatirgū

11.a klases skolēnu mācību uzņēmuma „B.B.B.” uzvara JA – YE Vislatvijas gadatirgū

11 . decembrisLasīt vairāk

Meistarklase matemātikā

Pēc Latviešu valodas aģentūras iniciatīvas un lūguma privātajā vidusskolā „Klasika” no 2014.gada 30.oktobra līdz 2015.gada 29.janvārim tika organizēta pedagogu meistarklase „Metodisko paņēmienu daudzveidība matemātikas stundā multilingvālā vidē”.

20 . novembrisLasīt vairāk

Meža detektīvi

Pētnieciskā ekspedīcija 1.-4.kl.

23 . septembrisLasīt vairāk