Tālr.: +371 28643874 Krimuldas 2, Rīga, LV-1039

 

Ziemassvētku atklātņu konkurss

Ir pienācis svētku gaidīšanas laiks. Ziemassvētki ir vieni no jaukākajiem svētkiem arī privātajā vidusskola ''Klasika''. Skolā katru gadu tiek organizēts skaistākās Ziemassvētku atklātnes konkurss.

15 . decembrisLasīt vairāk

Skolēnu darbu izstāde Mārtiņdienā

10. novembrī mūsu skolā tika organizēts Mārtiņdienas tirdziņš kā arī izveidota skolēnu darbu izstāde. Tur varēja iepazīties ar darbiņiem, ko bērni bija izgatavojuši ar savām rokām.

11 . novembrisLasīt vairāk

Skolēnu pētījumi mākslas vēsturē

11a klases skolēni, apgūstot vizuālo mākslu un kulturoloģiju, pētīja noteiktu tēmu atspoguļojumu dažādu laikmetu - periodu un dažādu kultūru mākslā.

10 . maijsLasīt vairāk

Filozofijas stundās mācāmies diskusiju

Iepazīstoties ar renesanses un jauno laiku filozofu – Makjavelli, Pontāno, Nīčes, Sartra u.c. darbiem par cilvēku, sabiedrību, izglītības nozīmi, valsti, 11a un 12a klases skolēni filozofijas esejās formulējuši savu viedokli, gan noraidot domātāju uzskatus, gan atbalstot tos. Sen aizsāktas tēmas, izrādās, joprojām ir aktuālas, varbūt pat aktuālākas nekā tolaik, kad cilvēks vēl tik ļoti neapdraudēja dabu un pats sevi. Bet vērtīgākais, ko skolēni guvuši, – mācījušies pamatot savus spriedumus, tā nonākot pie atziņām.

25 . janvārisLasīt vairāk

Filozofija

11a klases skolēni, kā to paredz klasiskā izglītība, filozofijas stundās cenšas izzināt Rietumu filozofiju.

28 . novembrisLasīt vairāk