Skolēnu mācību uzņēmums BBB Pavasara gadatirgū

7.martā uz Vislatvijas SMU Pavasara gadatirgu Rīga Plaza pulcēja Junior Achievement Latvia dalībskolu skolēnu mācību uzņēmumus.

Visas dienas garumā 11.a klases skolēnu mācību uzņēmums BBB – Ligita, Armands un Artūrs pilnveidoja uzņēmējdarbības prasmes, piedāvājot un reklamējot savu produktu – Rīgas ābeci.

Skolēni saņēma cildinošas atsauksmes no produkta mērķauditorijas – žūrijas locekļi, kuri bija ābeces iegādājušies kā dāvanas saviem un savu draugu vai radu bērniem, sniedza pozitīvu novērtējumu, – bērni ar interesi studējuši ābeci, krāsojuši un rakstījuši darba burtnīcās. Tās jau esot aizpildītas, un zināšanas ir vairojušās.

Skolēni bija priecīgi, ka viņu darbs atzinīgi novērtēts.

Jautāti par jaunām idejām, Ligita, Armands un Artūrs izteica cerību, ka drīzumā varētu ābeces papildinājumam ierakstīt arī disku, - lai cittautieši, kurus interesē pareiza skaņu izruna, varētu disku izmantot kā papildlīdzekli latviešu valodas apguvē.

Skolēnu aktīvā darbošanās un Rīgas ābece arī šajā gadatirgū saistīja pircēju uzmanību, - ābeces tika skatītas un pirktas.

Skolēni atzina, ka atrašanās ārpus konkurences mazina entuziasmu - savas balvas viņi jau nopelnījuši Ziemassvētkos, - viena no tām ir dalība Starptautiskajā SMU festivālā, kas norisināsies Rīgā no 30.marta līdz 1.aprīlim.

Vēlam skolēniem veiksmīgu startu un panākumus Starptautiskajā SMU tirdziņā, kurš notiks 30. martā centrā Rīga Plaza! Izturību un iedvesmu darbam vēlam SMU konsultantei  skolotājai Jolantai Lankovskai!

Laipni aicināti uz to visi interesenti un Ligitas, Artūra, Armanda un Gvido draugi un atbalstītāji!