Vispasaules pasākums “STEM Discovery Week 2016”

No 22. līdz 29. aprīlim notika vispasaules pasākums “ STEM Discovery Week 2016”.  Šīs akcijas ietvaros 10. un 11. klases skolēni apmeklēja Rīgas Aeronavigācijas Institūtu, kur iepazinās ar institūta darbību: ar izglītības virzieniem un programmām, kuras piedāvā institūts, ar uzņemšanas nosacījumiem, kā arī ar studentu dzīvi institūtā.

Rīgas Aeronautikas institūts darbojas šādos virzienos: mehānika, elektronika, transporta pakalpojumi, sagatavojot šo virzienu speciālistus aviācijā.

Iespējams, mūsu absolventu vidū kāds arī izvēlēsies studijas institūtā, jo tā ir perspektīva un labas karjeras iespējas garantējoša, prestiža izglītība, kuru piedāvā institūts. Lai sekmīgi startētu šajā augstskolā, ar visnopietāko attieksmi skolā ir jāapgūst fizika un matemātika, - bez ļoti labām zināšanām šajos mācību priekšmetos nebūs pamata, uz kā būvēt turpmāko izglītību.