Ziemassvētku ceļojums „Uz Laimīgo zemi”

Skolas skaisti rotātajā zālē 21. decembra pievakarē pulcējās mūsu skolēnu piederīgie, draugi, skolotāji un paši skolēni – iestudējuma aktieri. Varēja sākties ceļojums uz Laimīgo zemi. Ceļojumu ievadīja 6.a klases skolēnu pārspriedumi par laiku, tā nozīmi un noslēpumu. Pelēkie kungi – laika krājkases pārstāvji, bet patiesībā – laika zagļi gan centās panākt, lai klātesošie apzinātos nepieciešamību taupīt laiku, un lai taupītu, kas nozīmē – pazaudētu. Tas tomēr nekavēja Ziemassvētku ceļojuma gaitu.

Paraudzīt, kā Ziemassvētkus svin citur - jūras dzelmē skatītājus ceļojumā aizveda 1.a un 2.a klases skolēni; 3.a klases skolēni – meža iemītnieki rādīja Ziemassvētkus mežā, atgādinot visiem par saudzīgu attieksmi pret dabu. 4.a klases izpildījumā draudzīgā noskaņā Ziemassvētkus svinēja Brālītis un Karlsons. I. Ziedoņa pasaku par Joku dzīšanu izspēlēja 7.a klases skolēni. 8.a, 9.a, 11.a un 12.a klases skolēni filozofiskā dzejā runāja par laika dažādajām nozīmēm, saturu un jēgu, kuru laikam spēj piešķirt vien katrs pats, - cilvēks, kuram laiks pieder.

Ceļojums noslēdzās – Laimīgā zeme bija sasniegta, kā skanēja kopdziesmas noslēgums, – „Tavas mājas ir tava laime, tava zeme – tā tava sirds, un tas siltums, kas nāk no ļaudīm, tas siltums nāk no sirds.” Skanot šai dziesmai, skolēni devās sveikt vecākus svētkos – skolēnu pašu ar sirsnību gatavotās dāvanas bija jauks apliecinājums mīlestībai pret vecākiem.

Pasākuma viesi – Liepājas cirka mākslinieki uzbūra svētku dāvanas skolēniem, un tad stundas garumā iepriecināja ar savu meistarību un dažādiem pārsteigumiem. Lieliskākais piedzīvojums skolēniem – iespēja apgūt dažādus cirka noslēpumus un pašiem piedalīties priekšnesumos.

Lai visiem Jaunais - 2018. gads ir kā iespaidiem bagāts ceļojums – ar jaunām atziņām un patīkamiem pārsteigumiem, un līdzi vienmēr ir sirds siltums!